אירועים בטבע

אירועים בטבע

אירועים בטבע הפכו להיות דרך איכותית ואהובה לחגוג. הנוף הנפלא ומזג האוויר הנוח במרבית עונות השנה מאפשרים לערוך כל סוג של אירוע בסביבה טבעית קסומה, תוך שמירה על נוחות מלאה, איכות קולינארית מפנקת ועיצוב משלים לסביבה הטבעית. ההיערכות המקצועית של קייטרינג מאגו מאפשר לכם לקבל כל סוג של תפריט שתבחרו – החל בתפריטים קלים וכלה בארוחות גורמה מפוארות בכל נקודה על המפה.

אירועים בטבע – איזה אוכל לבחור?

אנחנו במאגו מספקים קייטרינג לאירועים במגוון עשיר של סגנונות ותפריטים אותם ניתן להתאים לאופי האירוע, למקום ולתקציב. 

אירועים בטבע

בין היתר תפריטי גריל – פיוז'ן גריל המשלב מנות ממטבחים שונים בעולם לכלל ארוחה צבעונית ומיוחד, גריל אסאדו דרום אמריקני לארוחות בהן הבשר הוא העיקר. בשר איכותי הנצלה על גרילים מיוחדים בכמויות האופיניות רק לדרום אמריקנים וגם תפריט גריל ים תיכוני קליל וכיפי על פי מיטב המסורת המקומית.

 לבחירתך, מגוון תפריטים מיוחדים – כאן

הפקת אירועים בטבע

הפקת אירועים בטבע נותנת לנו את האפשרות להגיע לנקודה שחוץ מנוף מקסים אין בה דבר וליצור בה אירוע מלא כולל מתן מענה למים, חשמל, תאורה, הצללה, שירותים, אוורור והקמת מטבח קצה בשטח. היערכות כזו מצריכה הרבה לוגיסטיקה וירידה עד לפרטים הקטנים ביותר. הניסיון המצטבר, האהבה לעשייה המיוחדת הזו, הציוד המיוחד והקשרים המתאימים לאנשי מקצוע עושים את הפקת אירועים בטבע לאפשריות ואת התוצאות לקסומות במיוחד.

קייטרינג עם הרבה תשומת לב ואהבה לאוכל

 יצירה מוצלחת של  אירועים בטבע, היא שילוב בין הכנה מוקפדת. התאמה לחזון ולרצונות של הלקוח וחשוב לא פחות – אוכל איכותי, שירות נעים וקשוב ומתן מענה לכל הנדרש ליצירת החוויה המיוחדת.

 

 

אירועים בטבע

לחצו כאן

נשמח לשמח גם אתכם באירוע מושקע ואיכותי

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה להפקת האירוע שלכם
לחצו כאן