קייטרינג לאירועים

מרכיב חשוב בהצלחתו של אירוע נובעת מאיכות הקייטרינג המוגש בו: סגנון ההגשה, האוכל, הכלים, העיצוב והשירות. התאמה של התפריט וצורת ההגשה לקונספט המבוקש לאירוע, לתקציב ולהעדפות הקולינאריות של מזמיני האירוע. קייטרינג לאירועים נמדד ביכולות שלו לתת מענה מקיף למכלול הפרטים היוצרים אירוע מוצלח. קייטרינג מאגו הוקם מתוך אהבה לאופי המיוחד של העשייה הנדרש בקייטרינג לאירועים. היצירה החד פעמית, הדיוק, ההקפדה על הפרטים והעשייה המאומצת במקומות ובתנאי עבודה משתנים. השמחה, האנרגיות המיוחדות לכל אירוע, האנשים, המקום, המנות העיצוב, התזמון וכל הפרטים הקטנים היוצרים יחד אירוע כיפי ואיכותי.

אירועים בטבע – קייטרינג לאירועים

להגיע למקום קסום בטבע,למצוא בו שולחנות ערוכים ומזמינים. ליהנות מיופי המקום, מהאווירה ומהנוף ולהתפנק מארוחה איכותית שהוכנה במיוחד עבורך. קייטרינג מאגו ערוך לספק את כל הנדרש לארוחה בטבע או לאירוע מלא, בכל נקודה על המפה. מגוון התפריטים המתאימים לאירועים בטבע נע בין ארוחות קלות במחירים נוחים במיוחד לארוחות גורמה עשירות ומיוחדות. המימנות, הניסיון (והציוד המתאים..) מאפשרים לקייטרינג מאגו להגיש שירות כמעט בכל נקודה על המפה, בלי תלות במקורות מים וחשמל. אם רק צריך, אנחנ נדאג לכל הדרוש לאירוע: ריהוט, הצללה, תאורה, שירותים, הגברה ולמעשה כל מה שנדרש להפקת אירועים בטבע.

אוכל זה אף פעם לא רק אוכל

לכן אם רק תבקשו,  אנחנו נדאג לכל מה שצריך לאירוע:

ריהוט רגיל ואלטרנטיבי, עיצוב, הגברה, תאורה, גנרטורים ופריסות חשמל, שירותים ניידים, אבטחה, הסעות, פינוקים ולמעשה כל שיידרש לאירוע.


בר מצווה בטבע

 

 

קייטרינג לאירועים ושילוב ארוחות בטבע

קייטרינג מאגו מציע לכם מגוון פתרונות עשיר במחירים נוחים המתאימים מאוד לשילוב של פעילות חברתית כהמשך לטיול או פעילות אחרת בטבע. המחירים מתחילים מ–65 ₪ לאדם. בארוחות בטבע ניתן גם לעשות שימוש בריהוט הקק"ל הקיים כבר בשטח, במחצלות או לבחור בתפריט שאינו מחייב ריהוט כלל. ניתן גם לשלב את הארוחה בסדנת בישול בה משתתפי הסדנה יכינו בעצמם ארוחה מפנקת שלא מביישת קייטרינג לאירועים אותה יסעדו בתום ההכנות. אתם מוזמנים כמובן להתייעץ איתנו ולקבל פתרונות המתאימים לאופי האירוע ולתקציב העומד לרשותכם.

קייטרינג לאירועים אירועי קוקטיילאירועים בטבע

תפריט קוקטייל תאימים במיוחד לאירועים דינאמיים, מסיבות, קבלות פנים, מפגשים פרטיים ועסקיים וכדומה. המנות המוגשות על ידנו באירוע קוקטייל הינן מנות הינן מנות נגיסה – Finger Food אותן מגישים מלצרים המתסובבים בין האורחים. המנות נקראות Finger Food משום שכך בדיוק הן נאכלות. הן מוגשות בלוויית מזלגוני עץ קטנטים או מפיות קוקטייל ללא שימוש בצלחות או בסכו"ם. תפריט הקוקטייל של מאגו קייטרינג לאירועים, מתאפיין במבחר עשיר מאד, צבעוני ומגוון של מנות נגיסה. ניתן לשלב באירועי קוקטייל את בר האלכוהול שלנו ובמידת הצורך גם עמדות "צלחת מזלג" בהן מוגשות מנות גדולות יותר.

קייטרינג לאירועים – אז כמה זה באמת עולה ?

כשבאים לבדוק את העלות האמיתית של קייטרינג לאירועים, יש לקחת בחשבון בנוסף למחיר המנה גם את עלות המקום בו נערך האירוע או לחילופין את עלות הציוד והתשתיות לאירועים בחצרות פרטיים או אירועים בטבע בהם אין למעשה תשלום עבור המקום. במטרה לצמצם עלויות מומלץ לשקול עריכת האירועים באתרים המספקים את חלק מהתשתיות במחיר נוח, תוך שמירה על אופיו המיוחד של המקום. שילוב כזה מאפשר בדרך כלל עריכת אירוע איכותי ומוקפד במקום קסום ומיוחד, תוך שמירה על תקציב הגיוני שבמקרים רבים אינו עולה על זה של אולם אירועים סטנדרטי.
קייטרינג מאגו

 

 

אירועים בטבע 2

לחצו כאן

נשמח לשמח גם אתכם באירוע מושקע ואיכותי

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה להפקת האירוע שלכם
לחצו כאן